«Збережемо світ, в якому ми живемо»

 Довкілля — це природний капітал,

Без нього людство жде загибель і провал.

Слід повернутися обличчям до проблеми

І не лише писати про красу поеми,

А зберегти, примножити природу,

Для нас і для майбутнього народу.

 

                                                                                                                                                                                                                                                     Красоткіна Надія

 

     День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня. Започаткований  він  був ще у 1998 році  відповідно до  Указу Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

    У  закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.А. Куниці села Великий Хутір   впродовж тижня проводила заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, озеленення,  застосування практичних навичок із екологічних знань. Учнівський та педагогічний колективи   виступили з ініціативою щодо впорядкування території закладу загальної середньої освіти , яка складає близько чотирьох гектарів. «Школа наш дім – ми господарі у нім»,- під таким гаслом діти прибирали пришкільний парк та територію шкільного подвір’я.

        І хоча нині епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження не дозволяють проводити глобальних акцій, проте  подбати про природу кожен може  індивідуально. Саме тому, організовуючи « шкільні  толоки», було враховано всі санітарно- епідеміологічні вимоги для дітей та вчителів.  Учителі початкової  школи організували  пізнавально- роз’яснювальну  акцію «Збережи первоцвіти», метою якої було ознайомлення дітей із  територіями Великохутірської СТГ, на яких ростуть першоцвіти. Ці місця-заповідні, а рослини, занесені до «Червоної книги». Вони  потребують особливої уваги та дбайливого ставлення  від нас, людей.  Проведені акції спонукатимуть    жителів села Великий Хутір перейнятися  невідкладними  екологічними  проблемами довкілля.

   

   

   

Вгору