З Міжнародним днем захисту дітей!

Дорогі діти, шановні батьки, жителі Великохутірської  територіальної громади!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади і громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наша гордість і наше майбутнє! Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Шановні дорослі! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми – безтурботними, веселими, радісними. Бажаємо, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною любов’ю і турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. Терпіння вам, доброго здоров’я, доброти і ніжності! Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство ваших дітей!

Зі святом!!!

 

З повагою – Надія ГРИЦАЧЕНКО, в.о. Великохутірського сільського голови