Всесвітній День Землі

  22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств природних ресурсів, якими наділила нас природа.

  Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природнього середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети, нагадати про екологічні катастрофи на Землі.

  Учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.С.А.Куниці с. Великий Хутір теж не залишилися байдужими до проблем екології. Вони відвідали берег річки Золотоношка, який раніше очистили від бруду та сміття. Ця екскурсія сприяла розвитку пізнавальних здібностей учнів та формуванню екологічних навичок. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників:  кинутий недопалок чи папірець, із яких потім виростають  величезні сміттєзвалища. Учні 1 3 та 5 класів прибрали галявини від сміття, таким чином внесли свій внесок в збереження чистого довкілля.

   

 

Вгору