Відділ освіти, культури молоді та спорту

Ласкаво просимо!

Ми раді Вас вітати на сторінці нашого відділу!

95498ad989

Фізкультурно-оздоровчий захід «Тато, мама, я – активна сім’я»

 У Великохутірській сільській територіальній громаді проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Тато, мама, я – активна сім’я», присвячений Міжнародному дню сім’ї та Дню сім’ї в Україні.  Захід відбувся на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Семена Куниці села Великий Хутір.  У змаганнях брали участь три команди: сім’я Наумових із  села Безбородьки; родина Рибаків із села Великий Хутір; сім’я Мельників із селища Рецюківщина. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Лук’яновець привітала учасників, побажала їм цікавої гри, позитивних емоцій та справедливої перемоги. Кожен член команди змагався зі своїми суперниками на спритність, швидкість, витривалість, кмітливість, влучність. Крім спортивного азарту була і дружня, родинна  підтримка, діти і батьки показували злагодженість та турботу один про одного.  Було проведено 8 естафет .За підсумками змагання  перемогу у напруженій боротьбі виборола родина Рибаків, друге почесне місце посіла сім’я Мельник на третьому місці сім’я Наумових. Вітаємо дружні родини , які взяли участь у змаганнях, щиро дякуємо за чудовий настрій. Це свято довело ,що  сила родини у її єдності. Всі учасники були нагороджені грамотами, медалями та призами. Закінчився захід рухливим флешмобом “Малесенькі долоньки”. Дякуємо організаторам змагань О. П. Стригун та О. В. Дяченко.

 

День Європи в Україні

Наші діти сьогодення пишуть нову європейську історію України. З нагоди  відзначення Дня Європи в Україні у закладах освіти  проведено  тематичні виховні заходи: “Європа – спільний дім”, класні години “Україна – неповторна та невід’ємна частина європейської спільноти”, віртуальні подорожі “Відкрий Європу для себе”, вікторини “Що я знаю про Європу”.

Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. Працівники  Великохутірської сільської публічної та  сільського Будинку культури  для користувачів бібліотеки  провели пізнавальну вікторину  «Знай про Європу більше». Діти Рецюківщинської сільської бібліотеки – філії  переглянули виставку-подорож «Мандруємо Європою». В Безбородьківському СБК та бібліотеці філії було проведено гру – вікторину  для дітей “Що ми знаємо про Європу?” і представлено книжкову виставку “Письменники Європи для дітей”.

 

 

                                                    Вітаємо переможця!

          Національний центр «Мала академія наук України» – середовище для талановитих дітей.

         Визначним заходом МАН є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. У всіх етапах конкурсу-захисту беруть участь близько 100 000 школярів-старшокласників, з яких до фіналу виходять понад 1000 кращих.

        Ось і цьогоріч протягом лютого-березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

    Приємно, що за підсумками проведення конкурсів-захистів стала переможцем Вовк Марія, учениця 8 класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Семена Куниці села Великий Хутір Великохутірської сільської ради.

          Вітаємо Вовк Марію та її керівника Тімофєєву Наталію Григорівну з високою відзнакою – І місце у відділенні історія, секція етнологія!

         Радіємо твоїм успіхам і бажаємо відкривати нові наукові таємниці та підкоряти наукові вершини!

 

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу у 2023-2024 н. р.

 

 

 

 

 

 


Наші завдання

 

       Наш відділ здійснює реалізацію державної політики   в сферах освіти, культури, молоді і спорту та організації надання соціальних послуг. Створює рівні та доступні умови для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої освіти, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, надає населенню якісні соціальні послуги. Забезпечує навчально-методичне керівництво, контроль за дотриманням стандартів освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, вдосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовку та атестацію. Здійснює контроль за організацією матеріально-технічного стану та надає фінансову підтримку дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам, закладам культури, сприяє розвитку фізкультури і спорту в сільській місцевості.  Проводить  роботу серед молоді та дітей шкільного віку щодо популяризації здорового способу життя,   фізичної культури та спорту. Сприяє розвитку мережі комунальних закладів та координує діяльність підвідомчих організацій, які забезпечують умови для занять фізичною культурою та спортом. Формує сучасне мистецьке середовище для сільських жителів, визначає перспективи і напрямки інноваційного розвитку в галузі культури, співпрацює з національними та міжнародними творчими організаціями. Здійснює заходи щодо створення умов для відродження розвитку культури української нації, всіх видів мистецтва, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесл. Реалізує повноваження органів виконавчої влади у сфері збереження та використання культурної спадщини.


Корисні посилання:

МОН    чон нуш пед 12


Наші заклади освіти:

Школа ВХ Безіменний


Інформативне меню відділу: