Відбулася чергова 66 сесія Великохутірської сільської ради

Сьогодні, 21 травня 2026 року, під головуванням в.о. сільського голови — секретаря сільської ради та виконавчого комітету Грицаченко Н.М., відбулося пленарне засідання 66-ї чергової сесії VIII скликання Великохутірської сільської ради.

У роботі сесії взяли участь депутати Великохутірської сільської ради, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, соціального захисту населення та з питань ветеранської політики, старости Рецюківського, Безбородьківського та Рождественського старостинських округів,поліцейський офіцер громади, головний спеціаліст (програміст).

На сесії були присутні 12 із 22 депутатів Великохутірської сільської ради.

Сесійне засідання розпочалося традиційно — з виконання Державного Гімну України. Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу памʼять воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також мирних жителів, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У сесійній залі було розглянуто 20 питань порядку денного, які попередньо вивчалися на профільних комісіях, та прийнято відповідні рішення.

З повним текстом прийнятих рішень можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Великохутірської СТГ.