УВАГА КОНКУРС!

Увага! Конкурс на «Кращий Герб Великохутірської сільської територіальної громади«, » Кращий Прапор Великохутірської сільської територіальної громади».

Виконавчим комітетом Великохутірської сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Великохутірської сільської територіальної громади.

      Метою конкурсу є визначення найкращих науково-обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Великохутірської сільської територіальної громади для його остаточного затвердження сільською радою.

      Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт до 01.07.2021 року;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування ;

5 етап – затвердження Великохутірською сільською радою офіційної символіки територіальної громади;

6 етап — нагородження переможців 23.07.2021 р.                               .

     У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

             Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини сіл Великохутірської сільської територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Великохутірську сільську територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок Черкащини.

       Ескізи герба та прапора територіальної громади повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

      Ескіз герба повинен відображати характерні особливості громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Великохутірську сільську територіальну громаду серед інших громад.

      На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

     Конкурсні проекти з розробки прапору, гербу, логотипу та арт-об’єкту подаються до Великохутірської сільської ради за адресою: вулиця Куниці, б.10, село Великий Хутір Золотоніського району (Драбівського району) Черкаської області, або на ел.адресу Vhutir_sr@ukr.net з поміткою Конкурс символіки Великохутірської сільської територіальної громади.

За додатковою інформацією звертатися до відділу освіти, культури, молоді та спорту і організації надання соціальних послуг Великохутірської сільської ради, або за тел. 96-4-31.

 На переможців конкурсу чекають подарунки!

Вгору