Успішне завершення акції “Чиста оселя”.

Весна – найпрекрасніша пора року, з її приходом оживає природа, покращується настрій, проявляється фізична активність.

В цей весняний  період  за давньою традицією православні християни розпочинають підготовку до великого церковного урочистого і радісного свята – Христового Воскресіння. Це родинне свято, яке поєднує в собі народні звичаї та духовну культуру.

     З давніх – давен господині не тільки готували великодні паски та крашанки, а й прибирали у себе в домівках , наводили  ідеальний порядок: вішали на обереги вишиті рушники, застеляли столи  білими  скатертинами,  стелили на підлогу нові доріжки.  Наслідуючи традиції,  в  наш час  кожна господиня намагається  прибрати, оздобити  та  підтримати  чистоту своєї оселі.

 За фінансової  підтримки Великохутірської сільської ради фахівцем із соціальної роботи  КЗ «ЦНСП Великохутірської сільської ради»  спільно із працівниками служби у справах дітей сільської ради,  напротязі квітня

2021 року  проведено соціальну акцію «Чиста оселя».

     До акції залучено багатодітні сім’ї , сім’ї , які потрапили в складні життєві обставини, сім’ї  опікунів та прийомних сімей. Метою проведеного заходу    стало наведення  порядку та чистоти  в будинках, що й надалі має сприяти благополуччю сімейного життя.

      За  результатами старань учасників акції « Чиста оселя» визначено переможців:

І місце –  багатодітна сім’я Телепи Марти Миколаївни  (с. Великий Хутір)

                 та прийомна сім’я Киви Тетяни Сергіївни  (с. Безбородьки)

ІІ місце – багатодітна сім’я Лисаченко Любов Миколаївни  (с. Великий Хутір)

     Переможці акції «Чиста оселя» отримали  комплекти  постільної білизни, набори  рушників , засоби  по догляду за гігієною тіла для всієї родини  та набори по догляду за чистотою будинку. Всі учасники акції  отримали заохочувальні  подарунки : засоби по догляду за кухонним посудом.

Вгору