У закладах освіти Великохутірської громади пролунав Останній дзвоник
29 травня 2026 року в закладах загальної середньої освіти Великохутірської сільської територіальної громади відбулися свята Останнього дзвоника.
Цей день став особливим і хвилюючим для учнів, педагогів та батьків. Урочистості пройшли в теплій, щирій та душевній атмосфері, наповненій радістю, вдячністю й добрими спогадами про шкільні роки.
Під час свят лунали слова привітань і побажань, звучали пісні та вірші, а випускники дякували своїм учителям за знання, підтримку й турботу. Для багатьох школярів Останній дзвоник став початком довгоочікуваних літніх канікул, а для випускників — символом завершення важливого етапу життя та початком нового шляху.
Бажаємо всім учням гарного відпочинку, яскравих літніх вражень, а випускникам — успіхів у реалізації своїх мрій, впевненості у власних силах та щасливого майбутнього!







