Свято мами

В другу неділю травня відзначається одне з головних родинних свят — День матері.Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі.Саме цього дня працівники сільського клубу та бібліотеки №1 підготували та провели свято для мам  « Немає цвіту краще від маківочки, немає роду милішого від матіночки».    Святково прибрана зала,на стінах вишиті рушники, квіти. Присутні мами сидять за столом, на якому  самовар з чаєм та солодощі,кошти  на святковий  стіл  виділила сільська рада. Напроти напис «Мамо рідна, хай святиться імя твоє!»

Звучить українська пісня , до залу заходять ведучі: Н.Вовк та Р.Горобець. , розпочинається свято для найдорожчих,найрідніших,наймиліших матусь.

Ми вшановували Матір, а це перш за все – Матір Божу-Діву Марію, свою маму і матір Україну. Тожв залі прозвучала молитва «Є у мене найкраща у світі матуся, за неї до тебе, Маріє, молюся…», яку прочитала  Софія Єнчева.

В нашому селі проживають сімї, які народили і взяли на виховання дітей – це сімя Целіщевих, Божко, Губар. На нашому заході була присутня молода мама Губар Антоніна, яка народила трьох діток і взяла на виховання ще одного хлопчика, якому стала рідненькою матусею.Ми низько схиляємо голови перед матерями цих сімей, дякуємо їм за добрі, чуйні, теплі, невтомні серця. Великохутірська  сільська рада нагородила  грамотами  присутніх  на  святі  матерів,  які  взяли  на  виховання  дітей.

Без маминої колискової пісні  немає дитинства, а без дитинства немає майбутнього. Тож саме сьогодні звучала колискова у виконанні Маші Вовк.

Звучали художнє читання у виконанні В.Зикіної та К.Перерви. Власний вірш, присвячений мамі що відійшла у вічність ,прочитав Сергій Ганженко.

Привітання ведучих супроводжувалось піснями у виконанні :С.Ганженко, Н.Вовк, В.Зикіної , К.Перерви.

Мати – всьому початок. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища.Тож хай  квітує ваша краса та материнство як весна, не пересихають джерела доброти, натхнення і мудрості. Нехай весь світ, дорогі матері, з вдячності за ваше материнство буде біля ваших ніг.

Ми раді, матусі, вас привітати.

Щастя й здоров’я в житті побажати,

Мирного неба і ясного сонця,-

Хай щедро й ласкаво вам світить в віконце. 

Вгору