Свято Дитинства у громаді

Щороку перший день літа приходить до нас разом із  чудовим і радісним святом дитинства –    Міжнародним днем захисту дітей. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж щаслива посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Традиційно, у переддень  Міжнародного дня захисту дітей  працівники служби у справах дітей та  старостинських округів Великохутірської сільської ради відвідали прийомну сім’ю, сім’ї опікунів, сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах,  а також дітей військовослужбовців, які загинули чи оголошені безвісти відсутніми. Вони привітали дітей зі святом та вручили подарунки, а також  висловили щиру подяку прийомним батькам, опікунам, які стали для дітей родиною. У всіх закладах освіти та культури були проведені цікаві і змістовні розважально-пізнавальні заходи для маленьких жителів громади.

За сприяння обласної служби у справах дітей група дітей пільгових категорій громади 1 червня відвідала Черкаський обласний драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, де мали змогу переглянути цікаву виставу «Король Дроздобород».

Любі діти, хай тепле літечко дарує всім вам щастя, чисте і мирне небо, сонячні ранки, світлі і неповторні враження, здоров’я та удачу! Цікавого і змістовного вам відпочинку!