Сади Перемоги

«Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

       За ініціативи Великохутірського сільського голови Ніни Шинкаренко така акція проходить і у селах Великохутірської сільської територіальної громади.

      Ніна Олександрівна  закликала  кожну українку та українця, жителів сіл Великохутірської сільської територіальної  громади, посадити Сад Перемоги у своєму домогосподарстві  чи прибудинковій ділянці.

 У Великохутірській сільській територіальній  громаді  працівники соціально-культурної сфери зуміли мобілізувати зусилля та використати всі доступні земельні ресурси для вирощування продовольства: пустирі, парки й галявини, задні двори.

      06 травня 2022 року , напередодні Дня примирення та перемоги над нацизмом, працівники Великохутірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на чолі з лікарем Степанцем О.М. придбали за власні кошти та висадили біля медзакладу молоді саджанці яблунь та груш. Дякуємо всім, хто наближає нашу бажану ПЕРЕМОГУ. Передаємо естафету та закликаємо усіх небайдужих  громадян долучитися до городніх військ України – допомагти  засадити та ефективно використати кожен клаптик нашої землі задля спільної  мети :ПЕРЕМОГИ над рашистами!

Вгору