Розпочалося «ЛІТО – 2021»

З метою створення належних умов для  забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх  Службою у справах дітей  сільської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи та поліцейським офіцером громади вчора, 17 червня, проведено профілактичний рейд у населених пунктах с. Великий Хутір, с. Рецюківщина, с. Безбородьки.

У ході рейду відвідано 6 сімей, в яких виховується 10 дітей. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, із їх законними представниками та батьками проведено роз’яснювально-консультативні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, безпеки під час літніх канікул та оздоровлення дітей.

Стосовно однієї особи складено протокол про адмінпорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків та скеровано її до проходження лікування від алкогольної залежності у медичному закладі.

Також під час рейду з метою виявлення фактів незаконного продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім перевірено 5 закладів торгівлі: порушень не виявлено, із працівниками проведено роз’яснювальну бесіду щодо дотримання чинного законодавства та відповідальності за порушення правил торгівлі. Поряд із тим наголошено на недопущенні перебування неповнолітніх після 22.00 години у громадських місцях без супроводу дорослих.

Щановні батьки, дорослі!

Неповнолітні діти завжди повинні бути під вашим «пильним оком»: постійно цікавтеся, де і з ким проводить час ваша дитина, будьте уважними до того, чим вона займається  у вільний час,  якнайцікавіше організовуйте  дозвілля своїх дітей. Лише за таких умов літній відпочинок дітей буде  цікавим і безпечним.   

Вгору