Проведено профілактичну бесіду на тему: «Що вважається насильством над дитиною?»

Однією з актуальних негативних проблем сучасного суспільства є прояви жорстокості і насильства.

В рамках проведення Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» головний спеціаліст Служби у справах дітей сільської ради Антоніна Сакун провела у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Рецюківщина профілактичну бесіду на тему: «Що вважається насильством над дитиною?»

Учням дали чітке визначення ключових проявів насильства та боулінгу, їх види. Спільно склали алгоритм дій дитини у випадках жорстокого поводження або домашнього насильства, визначили, що робити, якщо ти став жертвою шкільного насилля чи знаєш, що когось ображають.

Окрім цього учням роздано пам’ятки з номерами «гарячих ліній», куди можна безкоштовно й анонімно зателефонувати для отримання консультацій чи роз’яснень.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Якщо ви потребуєте консультації, але ще не готові звернутися до поліції, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній», де вам нададуть консультації та роз’яснення:

  • 15-47 – урядова «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства;
  • 116-123 (з мобільного); 0 800 500 335 – національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації;
  • 116 111 (з мобільного); 0 800 500 225 – національна «гаряча лінія» для дітей та молоді;
  • 0 800 213 103 – «гаряча лінія» системи безоплатної правової допомоги.

Вгору