Просвітницька профілактична робота з учнями закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу С.А. Куниці села Великий Хутір на тему «Кіберзалежність»

   У шалений вік інформатизації у молодої людини часто зашкалюють емоції, в більшості це позитивні переживання та враження. Мережа Інтернет стала невід’ємною  складовою для учнів, починаючи від початкової ланки і закінчуючи випускниками.

     1 березня 2021 року до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу С.А. Куниці села Великий Хутір завітали :

  • Фахівець соціальної роботи КЗ « ЦНСП Великохутірської сільської ради » – Дерипаска Юлія Миколаївна. Темою для бесіди фахівця  з учнями стало «Домашнє насильство».
  • Поліцейський офіцер Великохутірської сільської територіальної громади – Берендя Сергій Васильович. Свою роботу з дітьми поліцейський побудував на тему «Булінг» (всі його види).
  • Інспектор ювенальної превенції СП Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області – Коваленко Тетяна Володимирівна. Темою обговорення з дітьми стала «Відповідальність неповнолітніх осіб»

   При організації роботи  із вихованцями закладу було враховано вікові особливості дітей кожної вікової категорії та підбір форм роботи. Тісна співпраця спеціалістів різних правоохоронних структур дала можливість знайти відповіді на  багато запитань, які хвилювали і учнів , і вчителів.

    До активної роботи запрошених фахівців також  долучилися шкільний психолог – Шугай Наталія Володимирівна та соціальний педагог – Микульська Раїса Євгенівна. Закінчився насичений робочий день круглим столом  за участі заступника директора з виховної роботи – Стригун Оксани Петрівни  з усіма учасниками вищезазначених структур. Темою обговорення була доцільність організації подібних заходів та подальша співпраця навчального закладу зі структурними підрозділами, що стоять на захисті прав  дітей.

   

   

   

Вгору