Привітали працівників АЗПСМ с. Великий Хутір із професійним святом

З нагоди дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Близнюк привітала працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Великий Хутір КНП «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У своєму вітальному слові вона сказала про те, що призначення медичних працівників – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому професія медика була, є і буде однією з найблагородніших, бо життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави, а турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця медика – нелегка, відповідальна, бо окрім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

У переддень свята Тетяна Миколаївна від імені сільського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету сільської ради та всіх жителів громади висловила слова вдячності працівникам закладу за невтомну роботу,  побажала всім мирного неба, міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі та за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у сфері охорони здоров’я та з нагоди професійного свята вручила Подяки Золотоніської районної державної адміністрації Лопуляк Людмилі Миколаївні, медичному реєстратору, та Козоріз Тетяні Володимирівні, сімейній медичній сестрі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Великий Хутір.

Вгору