Постійні комісії громади

2019р.         ПОСТІЙНІ         КОМІСІЇ :

Постійна комісія з питань  прав  людини,  законності,  запобігання  корупції,  регламенту,  депутатської  етики  та  згуртованості:   

Голова  постійної  комісії – Скотаренко  Тетяна  Миколаївна   член  постійної  комісії – Жук  Михайло  Миколайович    член  постійної  комісії – Новак  Раїса  Григорівна

Постійна комісія  з  питань  планування, фінансів,бюджету  та        економічного  розвитку:

Голова  постійної  комісії – Піскун Ольга Миколаївна   член  постійної  комісії – Сириця  Віктор  Леонідович    член  постійної  комісії – Савченко Дмитро Іванович    член  постійної  комісії – Новак  Олександр  Олександрович

Постійна  комісія з питань  земельних  відносин,  будівництва,  архітектури, охорони  пам`яток,  історичного  середовища,  комунальної  власності,  житлово-комунального  господарства  та  благоустрою:  

Голова  постійної  комісії – Дернова  Віра  Петрівна     член  постійної  комісії – Свистільник   Микола    Васильович   член     постійної  комісії – Жарко  Олена   Ігорівна

Постійна  комісія  з  питань  освіти,  культури,  охорони здоров`я,  фізичного  виховання  та  соціальної  політики:

Голова  постійної  комісії – Тараненко Людмила  Олексіївна    член  постійної  комісії – Кущенко Олег  Володимирович   член  постійної  комісії – Соломаха Віталій  Олександрович

                     

 Планово – бюджетна  комісія.

   1. Соломаха  Людмила    Миколаївна  – голова     комісії

   2. Лега   Валентина  Іванівна  – секретар комісії

   3. Лісун    Ганна    Миколаївна

   4. Сириця   Віктор   Леонідович

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку села, земельних відносин та  сільської  комунальної власності.

   1. Омелюх         Віктор      Олексійович  –  голова     комісії

   2. Дернова        Віра          Петрівна         –  секретар комісії

   3. Микульська  Раїса        Євгеніївна

   4. Радченко  Алла   Володимирівна

   5. Лісун  Наталія   Миколаївна

    Комісія  з  питань  дотримання  законності, депутатської  діяльності  та  етики.

   1. Піскун        Ольга       Миколаївна     –  голова комісії

   2. Абелець     Лариса         Миколаївна    –  секретар   комісії

   3. Олексіїнко  Олександр  Олександрович

   4. Павленко    Леонід         Григорович

Вгору