Пам’яті Героїв Небесної Сотні

      19 лютого 2021 року. Тихого , морозного ранку у закладі загальної освіти І-ІІІ ступенів імені С.А.Куниці села  Великий Хутір  вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ці заходи  дали змогу  відтворити і пригадати  хронологію подій у Києві під час Євромайдану (Революції Гідності), а також згадати поіменно Героїв Небесної Сотні, простих жителів України, хто ціною власного життя намагався захистити і відстояти Незалежність України.

      У освітньому закладі діти поринули в години історичної правди «Нескорені,  нескорені  ніким  Ви всі – Герої  нашої держави»:

  — Наймолодші оформили тематичний куточок «Гідність та совість української нації».

— Разом із учителями ми, учні 5-9 класів, згадували про ті події,  які не можна забувати,  переглянули світлини  патріотів, що віддали своїй країні найцінніше — життя.

-Усі  спогади і обговорення втілилися в конкурс колажів «Україна – країна   нескорених».

— Протягом дня було організовано інформаційні експрес-хвилинки біля постійно діючого куточка «Маю честь боронити Україну», де розміщена інформація про учасників АТО села Великий Хутір.

-У шкільній бібліотеці працювала тематична виставка «Промені Гідності», яку організувала шкільний бібліотекар .

-Учні старшої школи переглянули та обговорили відеофільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», що присвячений історичним подіям в Україні під час революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року).

У   нашій   пам’яті ви назавжди лишились.

 Історія одна, а ви – її частина.

 Ви тільки знайте, браття, ми за вас молились

 І молимось: за вами – ненька Україна!— линуло з вуст гуртківців « Живе слово».

 

 Нехай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї   України, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави!

   

   

 

Вгору