Остання дорога ГЕРОЯ…

 Гірким видався початок 2023 року для всіх українців, лютий ворог  не припиняє нести розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки- України. На превеликий жаль, не обминула біда  і нашу громаду. Східний вітер приніс на своїх чорних крилах  сумну звістку з Донеччини:  18 січня у Покровському районі загинув стрілець – санітар 2 стрілецького відділення Володимир Олександрович Купріянов. Це наш земляк, який   боронив рідну землю, який боронив кожного з вас.

Сьогодні, 24 січня 2023 року, Великохутірська земля прийняла Героя в свої обійми. Ми провели його в останню дорогу. Всім жителям Великохутірської сільської територіальної громади важко змиритися з втратою. Душі наші скривавлені. Покійний був опорою родині. Він першим приходив на допомогу, не чекав прохань або скарг. Його добре серце і широка душа завжди були розкриті для людей.

Володимир Олександрович Купріянов народився 25 січня 1976 року в місті Черкаси. З 1987 року сім’я переїхала до Великого Хутора. Володимир почав ходити  до Великохутірської  школи, де познайомився з новими друзями, мав хороші успіхи у навчанні, брав активну участь у житті  середньої школи. За роки навчання у школі проявив себе як хороший товариш, який завжди готовий прийти на допомогу.

У 1994-1996 роках ніс строкову службу в ЗСУ.

Після повернення із лав ЗСУ працював на різних роботах : у сільському господарстві, на будівництві. Мав золоті руки.

У 2015 році захищав нас і нашу Україну від рашистів під час проведення АТО.

З 2016 року працював у м.Київ на підприємстві по складанню автомобільної техніки. З 2022 року працював у м.Канів на МХП.

02 листопада 2022 року  був мобілізований для захисту держави Україна від російської агресії.  18 січня 2023 року загинув, виконуючи бойове завдання на Донеччині.  Володимир Олександрович загинув до кінця, залишаючись вірним військовій присязі, захищаючи незалежність нашої держави.

Усі жителі  Великохутірської сільської територіальної громади, депутати, члени виконкому низько схиляють голови перед  світлою пам’яттю нашого ГЕРОЯ!!! Він віддав своє життя за кожного з нас,  за наш волелюбний народ, за нашу рідну неньку – Україну, за ПЕРЕМОГУ над  російським агресором!

Висловлюємо глибокі співчуття та розділяємо біль втрати разом із родиною загиблого захисника.

Спи спокійно,  СОЛДАТЕ , добра і світла пам’ять про тебе, вдячність за твій подвиг назавжди залишиться у наших серцях.  Вічний спокій твоїй душі у Царстві небесному,  Володимире Олександровичу, низький уклін і довічна слава.

Дякуємо всім нашим воїнам. Боротьба триває,  ми обов’язково переможемо, бо ми на своїй землі. Герої не вмирають! Вони будуть жити в наших серцях.