ОГОЛОШЕННЯ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ

ВЕЛИКОХУТІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

         Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень, яке, зазвичай, відбувається за участі значної кількості жителів нашої громади та гостей. З метою запобігання поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, на території громади рекомендуємо  прихожанам Петропавлівської церкви дотримуватись вимог діючих норм карантину:

  1. Відвідування церкви може бути виключно в засобах індивідуального захисту (масці, респіраторі), які закривають органи дихання. Під час релігійних заходів маску потрібно носити як у приміщені, так і на вулиці.
  2. Проводити богослужіння з обмеженою присутністю прихожан, уникати безпосереднього контакту між людьми.
  3. Черговість входу та виходу з храму повинні контролювати уповноважені представники релігійної громади, зовні не повинно бути черг.
  4. Двері храму мають бути відчиненими, щоб усередині приміщення був повітряний обмін.
  5. При здійсненні служби дотримуватись дистанції, виходячи із розрахунку одна особа на 10 квадратних метрів приміщення.
  6. Заборонений фізичний контакт при здійсненні обрядів – прикладання до ікон, хрестів та святинь.
  7. У церкві та на вулиці дотримуватись дистанції , мінімум 1,5- 2 метри, не вітатись за руки, дотримуватись правил особистої гігієни.
  8. Рекомендуємо відвідувати обряд богослужіння лише одній особі від сім’ї.
  9. Рекомендуємо людям похилого віку, людям з хронічними захворюваннями утриматися від відвідування храму, а зробити освячення вдома.

    Не бути в церкві фізично – не означає не відчувати Божого благословення. Освячення пасок – це обряд, він може проводитися дистанційно (за допомогою онлайн-трансляції). Ми маємо розуміти, що для Святого Духу немає ніяких меж, він всюди. Тож послухайте молитву онлайн і долучіться до обряду дистанційно, покропіть паску святою водою та прочитайте молитву. Подбаємо про найвищу цінність людини- це життя і здоров’я. Святкуємо Великдень вдома! Це – наша з Вами безпека та здоров’я наших близьких! Усім бажаємо світлого Христового Воскресіння і здоров’я!

 

Виконавчий комітет Великохутірської сільської ради.

Вгору