Неповторне диво на землі – квіти

  З настанням сприятливих погодних умов знову активізувалися роботи з благоустрою у нашій громаді.  25.04.2023 року працівники Великохутірської сільської ради  провели  толоку на Квітучому узбіччі та біля обеліска  Слави.  Зроблено чимало: висаджено  квіти – петунію, бегонію, сальвію, хризантеми, прополено клумби та викошено і вивезено траву.

Ми прагнемо ,щоб жителі громади та гості могли помилуватися красою весняних квітів . І нехай квіткова краса  трохи скрасить жахливі будні кожного українця та додасть  позитивних емоцій. Нехай квітує наше узбіччя, несе у світ красу та ніжність. Коли війна закінчиться, хочеться, щоб село  Великий Хутір квітами зустріло Перемогу .

 Шановні жителі села! Долучайтеся й надалі до прибирання територій, проводьте озеленення та  висаджуйте квіти біля своїх  садиб, у дворах, адже ми любимо свій край, свою Батьківщину. Особливе спасибі хочемо сказати Шинкаренку В.А та його дружині Ніні Олександрівні за креативну інсталяцію               « Заквітчаний велосипед» , яку подружжя розмістило біля магазину «Зустріч».    Дякуємо майстрам, які потрудилися над виготовленням незвичайної краси.  На цій локації починають квітнути ексклюзивні види голландських тюльпанів, висаджених восени.  Тепер кожен ,хто бажає, може зробити незабутнє фото на згадку.

 Чистота вулиць населеного пункту позитивно впливає на настрій жителів та гостей, віддзеркалює моральне обличчя  кожного, хто проживає у нашому селі..  Тому дбаймо про благоустрій усі разом. Нехай збільшується кількість квітучих клумб, а не стихійних смітників.

 

Перемоги та миру нам та нашій Україні!

 Виконавчий комітет Великохутірської сільської ради.