НЕ ЗАГАСИТИ ПАМ’ЯТІ ВОГОНЬ…

  8 травня 2023 року Україна разом з країнами Європейського Союзу відзначає День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день- шана   всім загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у 1939-1945 роках.  Пам’ять означає, що ми вконяємося всім військовим і цивільним жертвам цієї війни, а примирення – що країни Європи уклали мир після війни.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з росією. Згадуємо про закінчення Другої світової війни, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нам свободу 78 років тому і хто ціною свого життя виборює її сьогодні. На зміну німецькому нацизму на наші квітучі землі прийшов російський рашизм.

Сьогодні, 8 травня 2023 року, ми  вклоняємося мільйонам загиблих на полях бою,у концтаборах та примусових роботах, навіки зламані людські долі… зі сльозами на очах згадуємо наших земляків, які в наші дні поклали свої життя на вівтар свободи : Вадим Климентовський, Олексій Білоус, Володимир Купріянов,  Олександр Романенко.

Заходи, приурочені цій вікопомній даті, проведено у закладах культури, освіти в селах Великохутірської сільської територіальної громади: Великому Хуторі, Безбородьках,  Рецюківщині, Рождественському. Вшанування  пам’яті Героїв, які загинули у сьогоднішній російсько-українській війні, відбулося у селах Безбородьки, Великий Хутір, Рождественське.

Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя  за свободу. Пам’ятаємо  про їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом. Ми, українці, впевнені, що незабаром у календарі свят України з’явиться нова святкова дата – День Перемоги над росією.

 Шановні жителі Великохутірської територіальної громади!   З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій!

 Слава захисникам України, Героям сьогодення! Слава Україні!

 

Виконавчий комітет Великохутірської сільської ради