Архів записів
Погода

 

Київ

вологість:

тиск:

вітер:

 

Золотоноша

вологість:

тиск:

вітер:

 

Інформація служби зайнятості

 

Інформація служби зайнятості

 

    З метою сприяння працевлаштуванню населення, після вимушеної перерви, спричиненою поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з 11 серпня поточного року базові центри зайнятості та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновлять особистий прийом громадян. 

 

Прийом громадян здійснюватиметься обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

✅  Тим, хто планує особисто відвідувати структурні підрозділи обласної служби зайнятості, необхідно знати:

 

✔️ відвідувачі допускатимуться до установи тільки в респіраторі, або захисній масці;

✔️ очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);

✔️ на вході до приміщення необхідно зробити дезінфекцію рук у спеціально організованому для цього місці спиртовмісними антисептиками; 

✔️ зареєстрованим безробітним зателефонують фахівці служби зайнятості та повідомлять про заплановані відвідування.

 

Також нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні під час особистого відвідування подати оригінали своїх документів.

 

Обслуговування представників фірм і компаній, які звертаються з метою подання інформації про актуальні вакансії чи отримання інших послуг, проводитиметься із дотриманням дистанційних обмежень (одна особа на 10 м. квадратних  площі приміщення).

 

Професійна команда Драбівського районної філії Черкаської обласної служби зайнятості відкрита для кожного, хто потребує фахової консультації та підтримки.

 

Довідково: контактні телефони філії 31-2-64, 30-2-75