Архів записів
Погода

 

Київ

вологість:

тиск:

вітер:

 

Золотоноша

вологість:

тиск:

вітер:

 

                                                                                                                     

БЛИЗНЮК   ТЕТЯНА   МИКОЛАЇВНА 

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Телефон: 96-4-31

Прийом громадян: щовівторка, щочетверга з 09.00 до 12.00.

Народилась 01 листопада 1968 року в смт. Драбів, Драбівського району, Черкаської області.

Освіта: вища, 1993 р., Полтавський  кооперативний інститут, товарознавство непродовольчих товарів, товарознавець-комерсант;

вища, 2005 р., Київський національний економічний університет, державна служба, магістр з державної служби

                                                                                                                                         Трудова діяльність

03.1994

08.1998

спеціаліст І категорії бюджетної інспекції Драбівського районного фінансового відділу                                         

08.1998

09.1999

головний економіст бюджетного відділу Драбівського районного фінансового відділу                                         

09.1999

09.2000

головний економіст відділу доходів, фінансів підприємств комунальної власності, агропромислового комплексу та з питань нових форм господарювання Драбівського районного фінансового відділу                                         

09.2000

03.2003

заступник начальника відділу плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери Драбівського районного фінансового управління

03.2003

04.2012

заступник начальника фінансового управління Драбівської райдержадміністрації, начальник відділу по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери

04.2012

02.2019

начальник фінансового управління Драбівської райдержадміністрації

03.2019

по цей час

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

       

Continue reading

ШИНКАРЕНКО   НІНА   ОЛЕКСАНДРІВНА

Сільський голова

 

Телефон: 96-6-31

Прийом громадян: щопонеділка, щосереди з 09.00 до 12.00 год.

Народилась 29 січня 1959 року в с. Бойківщина, Драбівського району, Черкаської області.

Освіта: вища, 1982р.,… Continue reading

   

РИБАК   ЗОЯ   ВАСИЛІВНА

в.о. старости Рождественського старостинського округу

Телефон: 96-3-31

Прийом громадян: щопонеділка, щосереди з 09.00 до 13.00 год.; щовівторка, щочетверга – виконання нотаріальних дій.

Народилась 16 липня 1988 року в с. Рождественське, Драбівського району, Черкаської області.

Освіта: неповна вища, 2006 р., Чигиринський сільськогосподарський технікум «Бухгалтерський облік», молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку;

вища, 2008 р., Вищий  навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки  і менеджменту, «Економіка і підприємництво», бакалавр з економіки;

вища, 2009 р.,  Вищий  навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки  і менеджменту, «Облік і аудит», магістр з обліку і аудиту.

Трудова діяльність

09.2003

06.2006

студентка Чигиринського сільськогосподарського технікуму                                        

09.2006

06.2008

студентка   Вищого  навчального закладу «Східноєвропейський університет економіки  і менеджменту

07.2008

10.2009

заступник головного бухгалтера ТОВ  АФ «Насіння»

11.2009

06.2010

головний бухгалтер споживчого товариства «Надія -1»

06.2010

03.2012

бухгалтер ТОВ «Драбівська поліграфія»

03.2012

09.2013

бухгалтер-касир ФГ «Згарі»

10.2014

11.2015

повар Рождественського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

11.2015

01.2019

сільський голова Рождественської сільської ради

01.2019

по цей час

в.о. старости с. Рождественське Великохутірської сільської ради

       

Continue reading

Постійні комісії громади

2019р.         ПОСТІЙНІ         КОМІСІЇ :

Постійна комісія з питань  прав  людини,  законності,  запобігання  корупції,  регламенту,  депутатської  етики  та  згуртованості:   

Голова  постійної  комісії – Скотаренко  Тетяна        Миколаївна                член     постійної  комісії – Жук             Михайло     Миколайович                  член     постійної  комісії – Новак           Раїса          Григорівна

Постійна комісія  з  питань  планування, фінансів,бюджету  та        економічного  розвитку:

Голова  постійної  комісії – Піскун       Ольга       Миколаївна                  член     постійної  комісії – Сириця      Віктор      Леонідович                          член     постійної  комісії – Савченко   Дмитро     Іванович                          член     постійної  комісії – Новак        Олександр  Олександрович

Постійна  комісія з питань  земельних  відносин,  будівництва,  архітектури, охорони  пам`яток,  історичного  середовища,  комунальної  власності,  житлово-комунального  господарства  та  благоустрою:  

Голова  постійної  комісії – Дернова          Віра           Петрівна                      член     постійної  комісії – Свистільник     Микола      Васильович                  член     постійної  комісії – Жарко             Олена        Ігорівна

Постійна  комісія  з  питань  освіти,  культури,  охорони здоров`я,  фізичного  виховання  та  соціальної  політики:

Голова  постійної  комісії – Тараненко      Людмила  Олексіївна                      член     постійної  комісії – Кущенко         Олег            Володимирович            член     постійної  комісії – Соломаха       Віталій        Олександрович  

                     

                          Планово – бюджетна  комісія.

           1. Соломаха  Людмила    Миколаївна  – голова     комісії

           2. Лега   Валентина  Іванівна  – секретар комісії

           3. Лісун    Ганна    Миколаївна

           4. Сириця   Віктор   Леонідович

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку села, земельних відносин та  сільської  комунальної власності.

              1. Омелюх         Віктор      Олексійович  –  голова     комісії

              2. Дернова        Віра          Петрівна         –  секретар комісії 

              3. Микульська  Раїса        Євгеніївна

              4. Радченко  Алла   Володимирівна

              5. Лісун  Наталія   Миколаївна

    Комісія  з  питань  дотримання  законності, депутатської  діяльності  та  етики.

  1. Піскун        Ольга       Миколаївна     –  голова комісії

   2. Абелець     Лариса         Миколаївна    –  секретар   комісії

   3. Олексіїнко  Олександр  Олександрович

   4. Павленко    Леонід         Григорович

Continue reading

Персональний склад виконавчого комітету

Великохутірської сільської ради

Драбівського району Черкаської області

 

№ п/п

ПІБ

Число, місяці, рік народження

1

Шинкаренко Ніна Олександрівна

Сільський  голова  29.01.1959р.

2

Близнюк Тетяна Миколаївна

Заступник  сільського  голови  з питань  діяльності виконавчого  комітету 01.11.1968р.

3

Грицаченко Надія Миколаївна

Секретар виконавчого комітету 06.02.1988р.

4

Рибак Зоя Василівна

Член  виконавчого комітету           16.07.1988р.

5

Ткач Світлана Миколаївна

Член  виконавчого комітету           19.10.1962р.

6

Сандига Олена Валентинівна

Член  виконавчого комітету           02.06.1987р.

7

Бондаренко Любов Миколаївна

Член  виконавчого комітету           30.09.1973р.

8

Коваль Михайло Дмитрович

Член  виконавчого комітету           21.11.1948р.

9

Горобець Роза Сергіївна

Член  виконавчого комітету           06.11.1961р.

10

Орел Іван Анатолійович

Член  виконавчого комітету           05.07.1962р.

11

Омелюх Віктор Олексійович

Член  виконавчого комітету           09.06.1965р.

12

Удовиченко Олександр Олексійович

Член  виконавчого комітету           06.12.1971р.

13

Соломаха Людмила Миколаївна

Член  виконавчого комітету           23.02.1972р.

14

Цінченко Юлія Іванівна

Член  виконавчого комітету           09.09.1983р.

15

Стригун Оксана Петрівна

Член  виконавчого комітету           17.06.1987р.

16

Кролевець Борис Іванович

Член  виконавчого комітету           02.10.1953р.

17

Лисенко Олександр Григорович

Член  виконавчого комітету           10.01.1977р.

18

Дрот Ірина Іванівна

Член  виконавчого комітету           22.06.1979р.

19

Онопрієнко Любов Іванівна

Член  виконавчого комітету           10.11.1982р.

 

                         Склад   виконавчого  комітету

    1.Шинкаренко  Ніна    Олександрівна  –   голова  сільської   ради;

    2.Грицаченко Надія Миколаївна – секретар  виконавчого  комітету;

    3.Степанок Валентина  Іванівна – заступник  сільського  голови  з  питань  діяльності  виконавчого   комітету;

    4.Горобець Роза Сергіївна – член  виконавчого  комітету;

    5.Соломаха Віталій Олександрович – член  виконавчого  комітету;

    6.Жук Тетяна Анатоліївна – член  виконавчого  комітету;

    7.Лопуляк Василь Михайлович – член  виконавчого  комітету; 

    8.Шульга Віра Василівна – член  виконавчого  комітету; 

   9.Коваль Михайло  Дмитрович –  член  виконавчого  комітету.      

Continue reading

Депутати громади

СПИСОК

депутатів Великохутірської сільської ради

які  були  обрані 23.12.2018р.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 №Округа

Рік народження

1

Дернова   Віра   Петрівна

1

07. 08. 1969

2

Свистільник   Микола  Васильович… Continue reading