Безсмертна донька мудрого народу

                                                                                                                                                                    Леся Українка «силою свого генія… створила

                                                                                                                                                                    надзвичайно своєрідну поему,

                                                                                                                                                                   піднесла її на небувалу в історії

                                                                                                                                                                   світової літератури височінь

Б. Мельничук

   З 23 по 25 лютого 2021 року у  закладі загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів ім. С.А. Куниці с. Великий Хутір відбулися заходи згідно з указом Президента України №32/2021 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки».

    Тематичний куточок у фойє школи  «Народжена Україною» ознайомив вихованців навчального закладу із подіями, що будуть відбуватися протягом навчального тижня.

   Цикл заходів ,присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, розпочався із захисту міні- проектів у початковій школі під назвою «Чи знаємо ми Лесю Українку?»

Із великим задоволенням наймолодші учні гортали  біографічні сторінки життя великої поетеси, дізнаючись  про нові факти із життя письменниці.

  Книжкова виставка «Творчий доробок Лесі Українки», яка діяла протягом тижня, ознайомила вихованців закладу із творчим шляхом Лесі Українки. Чудовим доповненням даної виставки стали роботи вихованців гуртка «Майстрята»,які передали колорит  творів Лесі.

    Для того, щоб краще діти познайомилися з творчістю поетеси Лесі Українки, в закладі освіти було організовано перегляд відеофільму  «Не така як всі» (Історична правда з Вахтангом Кіпіані). Школярі    мали змогу також познайомитися з піснями за  творами письменниці на уроках музичного мистецтва.

    Не можливо відобразити всю багатогранну творчість культурної діячки, поетеси, дочки  українського народу Лесі Українки лише через слова та пісні. Учні Великохутірської школи взяли участь в загальношкільному  конкурсі малюнків та виробів (з природнього матеріалу) «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки». Участь в цьому заході брали не лише учні, а й батьки та вчителі.

            Маючи гарну традицію співпраці з місцевими закладами культури,  всі бажаючі здійснили екскурсію «Місцями життя Лесі Українки» до краєзнавчого  музею села Великий Хутір.

 

   

   

 

      

 

Вгору