24 лютого 2021 року  народний депутат України Олег АРСЕНЮК та голова Золотоніської районної ради  Борис ЄВМИНА  в рамках робочої поїздки по Золотоніському району відвідали Великохутірську сільську раду, де зустрілися з активом населених пунктів Великохутірської сільської територіальної громади, представниками депутатського корпусу Великохутірської сільської ради, старостами, працівниками ради, сільським головою.

Під час зустрічі Великохутірський сільський голова Ніна ШИНКАРЕНКО ознайомила з діяльністю громади від моменту її утворення, зосередивши увагу на те, що в 2019 році держава надавши інфраструктурну та соціально-економічного розвитку субвенції, надала можливість громаді рухатись в напрямку розвитку, а саме: вступити в 3 проекти – «створення «ЦНАП»за підтримки U-LEAD з Європою, «Поліцейський офіцер громади», «Шкільний автобус». В 2020 році цих субвенцій не було, тому довелось розраховувати на власні сили, тобто місцевий бюджет.  Крім цього, сільський голова висвітлила ряд важливих питань соціально-економічного та культурного розвитку громади, які мають вирішуватись в першу чергу – це ремонт доріг; транспортне сполучення;  ефективне функціонування закладів освіти, культури, медицини;  реалізація проектів-мільйонників, які вже виготовлені радою.

Відбувся конструктивний діалог між народним депутатом, головою районної ради та депутатами сільської ради, старостами, працівниками ради, які звернулись із окремими проханнями посприяти вирішенню тих чи інших питань.

Олег Арсенюк та Борис Євмина всі звернення та прохання взяли до уваги, пообіцяли розглянути в межах компетенції та по можливості надати допомогу в їх вирішенні. Поспілкувавшись з аудиторією, дійшли висновку про необхідність постійної спільної роботи по вирішенню соціально-економічних та культурних проблем громади, зокрема тих, що напряму залежать від державної підтримки.

 

 

Вгору