21 листопада – День Гідності та Свободи

З Днем Гідності та Свободи!

Моя Україна встала з колін!

Осіннього погожого дня, 19 листопада ,в закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів села Великий Хутір відбулися  заходи, присвячені Дню гідності та свободи.

     Готуючись до цього знаменного і величного  дня, ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели росіянам і білорусам, полякам і литовцям, німцям і шведам, англійцям і американця  те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

   19 листопада для учнів 5- 6 класів у закладі загальної середньої освіти було проведено години спілкування  « 21 листопада – День Гідності та Свободи» , урок мужності для учнів 10-11 класів «Україна – територія Гідності та Свободи»,  виховна година для учнів 1-9 класів «Революція гідності. Як це було?».

     19 листопада  всі вихованці навчального закладу мали змогу  переглянути фільми «Річниця Революції Гідності. З чого все починалося?», «Зима, що нас змінила».

Указом Президента 21 листопада оголошено Днем Гідності та Свободи.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

     Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну! Слава Україні!

 

Вгору